First
hand
Ingyenes szállítás 28.000 Ft-tól
Bejelentkezés
Kosár
0
moped
Autó, Motor
child_friendly
Babaápolás
fastfood
Élelmiszer
cleaning_services
Háztartási
inventory_2
Papír, Írószer
cruelty_free
Házi kedvencek
deck
Otthon, Kert, Hobbi
eco
Szezonális, Idényáru
clean_hands
Szépség, Egészség
Kezdőlap
Élelmiszer
Alapvető Élelmiszer
Lisztek, Darák, Töretek
Lisztek
Finomliszt
Ok
Minden elem törlése
Kiszerelés - Csomagolási Egység (kg)
Kiszerelés - Csomagolási Egység (kg)
0,51 - 1 kg
(5)
1,1 - 2 kg
(2)
Ár
Ár
258 Ft - 813 Ft
Márka
Márka
Gyermelyi
(2)
Kunsági
(1)
Nagyi Titka
(4)
Finomliszt
7 termék található.
Szűrő
Rendezés:
Név, A-tól Z-ig
Eladások, csökkenő sorrendben
Relevancia
Név, A-tól Z-ig
Név, Z-től A-ig
Ár, alacsonytól a magasig
Ár, magastól az alacsonyig
Hivatkozási szám, név szerint növekvő
Hivatkozási szám, név szerint csökkenő
Aktív szűrők
Származási hely: Magyar termék
FINOMLISZT 1KG NAGYI TITKA
400 Ft
400 Ft/kg
FINOMLISZT 2KG NAGYI TITKA
800 Ft
400 Ft/kg
Finomliszt BL-55 Kunsági 1kg
259 Ft
259 Ft/kg
Gyermelyi búzafinomliszt BL-55 1kg
289 Ft
289 Ft/kg
Gyermelyi búzafinomliszt BL-55 2kg
564 Ft
282 Ft/kg
Nagyi Titka extra finom süteményliszt 1kg
459 Ft
459 Ft/kg
Nagyi Titka fehér tönkölybúzaliszt 1kg
713 Ft
713 Ft/kg
1-7 / 7 elem mutatása