First
hand
Ingyenes szállítás 28.000 Ft-tól
Bejelentkezés
Kosár
0
moped
Autó, Motor
child_friendly
Babaápolás
fastfood
Élelmiszer
cleaning_services
Háztartási
inventory_2
Papír, Írószer
cruelty_free
Házi kedvencek
deck
Otthon, Kert, Hobbi
eco
Szezonális, Idényáru
clean_hands
Szépség, Egészség
Kezdőlap
Élelmiszer
Édesség, Desszert
Csokoládék
Alkategóriák
Csokoládé szeletek
Desszert csokoládék
Egyéb csokoládék, Figurák, Szezonális
Táblás étcsokoládé
Táblás fehércsokoládék
Táblás tejcsokoládé
Ok
Csokoládék
204 termék található.
Rendezés:
Név, A-tól Z-ig
Eladások, csökkenő sorrendben
Relevancia
Név, A-tól Z-ig
Név, Z-től A-ig
Ár, alacsonytól a magasig
Ár, magastól az alacsonyig
Hivatkozási szám, név szerint növekvő
Hivatkozási szám, név szerint csökkenő
Aktív szűrők
Kinder delice kókusz 37g
245 Ft
6 622 Ft/kg
Kinder delice T1 39g
245 Ft
6 282 Ft/kg
Kinder happy hippo T1 21g
251 Ft
11 952 Ft/kg
Kinder happy hippo T5 105g
1 100 Ft
10 476 Ft/kg
Kinder maxi chocolate T1 21g
157 Ft
7 476 Ft/kg
Knoppers Black & White tejes-mogyorós töltött ostya kakaós tejbevonóval félig mártva 25 g
164 Ft
6 560 Ft/kg
Knoppers coconut bar kókuszos csoki 40g
244 Ft
6 100 Ft/kg
Darabra is
Knoppers Joghurt ostya 25g
168 Ft
6 720 Ft/kg
Darabra is
Knoppers Minis töltött ostya kakaós tejbevonóval félig mártva 200 g
1 507 Ft
7 535 Ft/kg
Darabra is
Knoppers nutbar 40g
244 Ft
6 100 Ft/kg
Darabra is
Knoppers peanut bar földimogy.csoki 40g
244 Ft
6 100 Ft/kg
Darabra is
Konyhatündér ét tortabevonó 100g
438 Ft
438 Ft/kg
LEONA RIZSES TEJTÁBLA 75G
300 Ft
4 000 Ft/kg
Lindt Excellence étcsokoládé orange 100g
1 564 Ft
15 640 Ft/kg
Darabra is
Lindt Excellence fehércsok.white van.100g
1 487 Ft
14 870 Ft/kg
Darabra is
Lindt Excellence teng.só.karam.étcs.100g
1 487 Ft
14 870 Ft/kg
Darabra is
Maltesers tejcsokoládé ropogós, könnyed töltelékkel 37 g
400 Ft
10 811 Ft/kg
MARIKA ÉT 90G
376 Ft
4 178 Ft/kg
Darabra is
MARIKA TEJ 90G
376 Ft
418 Ft/kg
Darabra is
Mars karamellás kakaós krémes szelet tejcsokoládéba mártva 51 g
338 Ft
6 627 Ft/kg
Mars karamellás kakaós krémes szelet tejcsokoládéba mártva 51 g /
318 Ft
6 235 Ft/kg
Darabra is
Mars karamellás krémes szeletek tejcsokoládéba mártva 2-pack, 2 x 35 g (70 g)
513 Ft
7 329 Ft/kg
MERCI 250G.BARNA Étcsokoládé válogatás
2 375 Ft
9 500 Ft/kg
Darabra is
MERCI 250G.KÉK Tejcsokoládé válogatás
2 375 Ft
9 500 Ft/kg
Darabra is
MERCI 250G.PIROS Tej és Étcsokoládé válogatás
2 375 Ft
9 500 Ft/kg
Darabra is
MERCI 250G.ZÖLD Mandulás válogatás
2 375 Ft
9 500 Ft/kg
Darabra is
MERCI 400G. PIROS Tej és Étcsokoládé válogatás
4 326 Ft
10 815 Ft/kg
Darabra is
MERCI 675G. PIROS Tej és Étcsokoládé válogatás
7 501 Ft
11 113 Ft/kg
Darabra is
Merci black&white 240g Töltött és töltetlen csokoládékülönlegességek válogatás
2 388 Ft
9 950 Ft/kg
Darabra is
Merci kávés-tejszínes 100g
1 100 Ft
11 000 Ft/kg
Merci marcipános 112g
1 100 Ft
9 821 Ft/kg
Darabra is
Merci mogyorókrémes 112g
1 100 Ft
9 821 Ft/kg
Darabra is
Merci mogyorós-mandulás 100g
1 100 Ft
11 000 Ft/kg
Darabra is
Merci Mousse 210g, Finest Selection Mousse au Chocolat Variety
2 375 Ft
11 310 Ft/kg
Darabra is
Merci petits crunch collection zöld 125g
1 276 Ft
10 208 Ft/kg
Darabra is
Merci petits fehércsokoládé, kávés tejszínes 125g
1 276 Ft
10 208 Ft/kg
Darabra is
Merci Petits milk&crema lila 125g
1 276 Ft
10 208 Ft/kg
Darabra is
Merci petits tejcsokoládés kék 125g
1 276 Ft
10 208 Ft/kg
Darabra is
Merci Petits vegyes csokoládé piros 125g
1 276 Ft
10 208 Ft/kg
Darabra is
Merci táblás étcsokoládé 72% 100 g
1 064 Ft
10 640 Ft/kg
Darabra is
41-80 / 204 elem mutatása
Előző
1
2
3
…
6
Következő